70 000 €
6 €/m²
Property 42791 photo 1
Property 42791 photo 2
Property 42791 photo 3
Property 42791 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 10226 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 460 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56829
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
80 000 € 242 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63108
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
103 000 € 92 000 € 284 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63071
  • ფართი 323 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
70 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39447
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
95 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62020
  • ფართი 4014 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
69 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42777
  • ფართი 4189 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31235
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
70 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45797
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56830
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m

სიახლეების დაგზავნა