Property 42790 photo 1
Property 42790 photo 2
Property 42790 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 0,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 53 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 944 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
96 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52546
  • ფართი 2562 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
110 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44087
  • ფართი 1541 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
65 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42794
  • ფართი 8756 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
95 000 € 87 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52111
  • ფართი 4022 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
102 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63400
  • ფართი 1282 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3700 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41762
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
110 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52064
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
100 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65845
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა