Property 50218 photo 1
Property 50218 photo 2
Property 50218 photo 3
Property 50218 photo 4
Property 50218 photo 5
Property 50218 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 447 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56829
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
128 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64004
  • ფართი 997 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1670 m
იყიდება
75 000 € 54 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57077
  • ფართი 2499 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
75 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50711
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
80 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63900
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
120 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65362
  • ფართი 1270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
75 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42072
  • ფართი 593 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1700 m
იყიდება
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52548
  • ფართი 2140 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
78 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65261
  • ფართი 503 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
70 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64068
  • ფართი 5172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 22000 m

სიახლეების დაგზავნა