Property 7610 photo 1
Property 7610 photo 2
Property 7610 photo 3
Property 7610 photo 4
Property 7610 photo 5
Property 7610 photo 6
Property 7610 photo 7
Property 7610 photo 8
Property 7610 photo 9
Property 7610 photo 10
Property 7610 photo 11
Property 7610 photo 12
Property 7610 photo 13
Property 7610 photo 14
Property 7610 photo 15
Property 7610 photo 16
Property 7610 photo 17
Property 7610 photo 18
Property 7610 photo 19

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 2001
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 7
  • WCs: 7
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი კოტეჯი ფართით 342 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი, ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, 3 საშხაპეები. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
680 000 € 2956 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10357
  • ფართი 230 m²
  • Rooms 6
იყიდება
660 000 € 6947 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27967
  • ფართი 95 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26121
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 7
იყიდება
750 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23422
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
610 000 € 2440 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58268
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
500 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14848
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 3
იყიდება
700 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7497
  • ფართი 250 m²
  • Rooms 8
იყიდება
530 000 € 1827 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14276
  • ფართი 290 m²
  • Rooms 9
იყიდება
700 000 € 2187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8142
  • ფართი 320 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა