Property 60571 photo 1
Property 60571 photo 2

Details

  • აშენების წელი: 1995
  • რემონტის წელი: 2021
  • Levels: 2
  • WCs: 3

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access for people with special needs

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 330 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 2 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The business area is located in the area of ​​Kaisariani

It has 2-3 parking spaces

Basement 70 sq.m

Ground floor 130 sq.m

1st 130 sq.m

Rented until 2026 for €1,000/month

After the contract expires, the rent reaches €3,500/month

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
750 000 € 4360 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5547
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
720 000 € 3913 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57491
  • ფართი 184 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16500 m
იყიდება
625 000 € 431 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21046
  • ფართი 1450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
950 000 € 10000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47718
  • ფართი 95 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
630 000 € 2333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32805
  • ფართი 270 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19000 m
იყიდება
650 000 € 4193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30214
  • ფართი 155 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
570 000 € 6333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42673
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
600 000 € 430 000 € 1168 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32730
  • ფართი 368 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
750 000 € 11904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47721
  • ფართი 63 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
800 000 € 740 000 € 1973 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56999
  • ფართი 375 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m

სიახლეების დაგზავნა