365 000 €
4148 €/m²
Property 12804 photo 1
Property 12804 photo 2
Property 12804 photo 3
Property 12804 photo 4
Property 12804 photo 5
Property 12804 photo 6
Property 12804 photo 7
Property 12804 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 2010
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 17000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 88 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი.

The apartment is located in a district of Halandri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
431 000 € 5192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65223
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
530 000 € 4240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65448
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
510 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65254
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
360 000 € 3600 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66063
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
410 000 € 4019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62419
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 4
იყიდება
380 000 € 3762 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65793
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა