315 000 €
3150 €/m²
Property 15142 photo 1
Property 15142 photo 2
Property 15142 photo 3
Property 15142 photo 4
Property 15142 photo 5
Property 15142 photo 6

Details

  • აშენების წელი: 1951
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 5500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს პირველ სართულზე სართულზე და შედგება ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

We offer  for sale an  apartment of 100 sq.m., a small studio , 75% of the land and the air of the terrace at the price of 250,000

The apartment  is located in Neos Kosmos area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
385 000 € 3850 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64140
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
315 000 € 7000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64942
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
285 000 € 4014 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65118
  • ფართი 71 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65352
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
იყიდება
385 000 € 4010 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65230
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა