Property 10967 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
270 000 € 5744 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65317
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
260 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65944
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
280 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65031
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 4
იყიდება
270 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65007
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 9642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65351
  • ფართი 28 m²
  • Rooms 2
იყიდება
350 000 € 4268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65048
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
263 000 € 5977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65216
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა