Property 12056 photo 1
Property 12056 photo 2
Property 12056 photo 3
Property 12056 photo 4
Property 12056 photo 5
Property 12056 photo 6
Property 12056 photo 7
Property 12056 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
307 600 € 6990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63014
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
520 000 € 5200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64221
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
290 000 € 4833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63487
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5
იყიდება
450 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65493
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
325 000 € 3494 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61347
  • ფართი 93 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 3516 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61523
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
370 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61748
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
515 000 € 4904 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60361
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 6666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64940
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა