Property 20372 photo 1
Property 20372 photo 2
Property 20372 photo 3
Property 20372 photo 4
Property 20372 photo 5
Property 20372 photo 6
Property 20372 photo 7
Property 20372 photo 8
Property 20372 photo 9
Property 20372 photo 10
Property 20372 photo 11
Property 20372 photo 12
Property 20372 photo 13
Property 20372 photo 14
Property 20372 photo 15

Details

  • სართული: სართული
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 120 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The flat is located in Paleo Faliro

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
431 000 € 5192 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65223
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
417 000 € 4738 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58965
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
650 000 € 5652 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64139
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
500 000 € 5102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65814
  • ფართი 98 m²
  • Rooms 4
იყიდება
420 000 € 3818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59328
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 5063 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56730
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
500 000 € 4237 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64296
  • ფართი 118 m²
  • Rooms 5
იყიდება
473 000 € 4592 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58956
  • ფართი 103 m²
  • Rooms 3
იყიდება
420 000 € 6000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65768
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა