Property 47661 photo 1
Property 47661 photo 2
Property 47661 photo 3
Property 47661 photo 4
Property 47661 photo 5
Property 47661 photo 6
Property 47661 photo 7

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 18000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 500 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

For sale an olive oil plant, on Crete. The plant has an adjacent plot of 2.500sq.m, it is fully equipped for processing oil, including a storage for olives and a flat of 1 bedroom. The property is for sale including the equipment, which was installed in 1996-1997 and it is need of repair.Olive oil season begins in November and lasts until March. According to the annual statistics the plant produces 200-250 tonnes per year. The owner of the plant takes on a training the purchaser within a year and pass the entire customer base.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
370 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42780
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
430 000 € 1075 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37409
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
460 000 € 794 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38586
  • ფართი 579 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
300 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11538
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
499 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41752
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47661
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
430 000 € 1303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40095
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა