1 740 000 €
3164 €/m²
Property 37389 photo 1
Property 37389 photo 2
Property 37389 photo 3
Property 37389 photo 4
Property 37389 photo 5
Property 37389 photo 6
Property 37389 photo 7
Property 37389 photo 8
Property 37389 photo 9
Property 37389 photo 10
Property 37389 photo 11
Property 37389 photo 12
Property 37389 photo 13

Details

  • აშენების წელი: 1990
  • დაშორება ზღვიდან: 12000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

Offered for sale ,building of 550 sq.m which consists of :

  • Basement floor of 210 sq.m which contains 1 office and 2 Shower-WC
  • Ground floor of 210 sq.m 
  • 1st floor with 2 bedrooms,1 living room,1 bathroom WC and 1 fireplace 

 The building is located in the suburb of Agios Stefanos

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 100 000 € 2245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34201
  • ფართი 935 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 435 000 € 2050 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39124
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10500 m
იყიდება
2 500 000 € 1278 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43955
  • ფართი 1956 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 740 000 € 1895 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36000
  • ფართი 918 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 700 000 € 1588 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62169
  • ფართი 1070 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7600 m
იყიდება
2 100 000 € 2932 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38460
  • ფართი 716 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
2 200 000 € 6769 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49126
  • ფართი 325 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8500 m
იყიდება
1 600 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23067
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
1 700 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41086
  • ფართი 843 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5400 m
იყიდება
1 500 000 € 1 400 000 € 1272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30035
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა