Property 35846 photo 1
Property 35846 photo 2
Property 35846 photo 3
Property 35846 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 26000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 22 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 200 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე, ქალაქზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Building for sale in the center of the town of Arkalohori, Heraklion.
The building consists of:
-Ground floor:
 2 commercial stores, first 55 sq.m and the second 41 sq.m.
-Second floor:
2 one-bedroom apartments.
Apartments for rent all year round.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11538
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
280 000 € 777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34823
  • ფართი 360 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
220 000 € 1100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35846
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m
იყიდება
320 000 € 1777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37415
  • ფართი 180 m²
  • Rooms 6
იყიდება
220 000 € 1047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37969
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
265 000 € 1060 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40430
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 265 m
იყიდება
250 000 € 1562 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40487
  • ფართი 160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 445 m
იყიდება
300 000 € 937 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41730
  • ფართი 320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3100 m

სიახლეების დაგზავნა