Property 13556 photo 1
Property 13556 photo 2
Property 13556 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 4
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 26 km

აღწერა

იყიდება 4-სართულიანი კოტეჯი ფართით 271 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი. ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The house is situated in the region of Anavyssos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14724
  • ფართი 410 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2325 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21817
  • ფართი 430 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
800 000 € 3265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64888
  • ფართი 245 m²
  • Rooms 4
იყიდება
865 000 € 2344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49883
  • ფართი 369 m²
  • Rooms 11
იყიდება
980 000 € 2800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13074
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 8
იყიდება
1 000 000 € 2941 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30360
  • ფართი 340 m²
  • Rooms 6
იყიდება
1 000 000 € 2247 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10777
  • ფართი 445 m²
  • Rooms 6

სიახლეების დაგზავნა