იყიდება - კუნძული 670 m² ატიკაში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა
1 400 000 €
2090 €/m²
Property 3998 photo 1
Property 3998 photo 2
Property 3998 photo 3
Property 3998 photo 4
Property 3998 photo 5
Property 3998 photo 6
Property 3998 photo 7
Property 3998 photo 8
Property 3998 photo 9
Property 3998 photo 10
Property 3998 photo 11
Property 3998 photo 12
Property 3998 photo 13
Property 3998 photo 14
Property 3998 photo 15
Property 3998 photo 16
Property 3998 photo 17
Property 3998 photo 18

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 43 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 670 კვ.მ in Attica. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

Cottage of 670 sq.meters for sale in Nea Peramos, Attica. The first floor is occupied by 2 shops (111 sq.m and 161 sq.m). The second floor has 3 apartments (77 sq.m, 39 sq.m and 82sq. m). On the second floor there are 3 apartments with mansards (77.5 sq.m, 40 sq.m and 82.5 sq.m). Each apartment has a parking space for 1 car. In bathrooms and kitchens there are fitted wardrobes.

The building is located at 250 m from the sea, the infrastructure is 500 meters away. The airport is 55 km away.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 400 000 € 2089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3998
  • ფართი 670 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19101
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39060
  • ფართი 500 m²
  • Rooms 9
იყიდება
1 300 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56683
  • ფართი 520 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
1 200 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64231
  • ფართი 400 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 500 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34925
  • ფართი 600 m²
  • Rooms 10
იყიდება
1 400 000 € 5000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63886
  • ფართი 280 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 3404 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43921
  • ფართი 470 m²
  • Rooms 7

სიახლეების დაგზავნა