იყიდება - კომერციული ქონება 99 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა დანარჩენი ატიკა ანო ლიოსია
150 000 €
1515 €/m²
Property 39107 photo 1
Property 39107 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 12 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 33 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 99 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

Commercial space of 99 sq.m. is offered for sale in the area of Ano Liosia. The space can be rented as a store or warehouse.

The acquisition of this property will bring the owner a high income.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24175
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
150 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19621
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31103
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
135 000 € 931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35509
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
190 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41511
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
150 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22389
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
210 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60986
  • ფართი 161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50203
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა