იყიდება - კომერციული ქონება 145 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - სამხრეთი ნეა სმირნი
135 000 €
931 €/m²
Property 35509 photo 1
Property 35509 photo 2
Property 35509 photo 3

Details

  • აშენების წელი: 1972
  • დაშორება ზღვიდან: 4000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 3 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 145 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The store is located in Nea Smirni area

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
190 000 € 2375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41511
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
110 000 € 1833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24749
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
150 000 € 1704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63237
  • ფართი 88 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
155 000 € 1987 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29235
  • ფართი 78 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
135 000 € 931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35509
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
110 000 € 1375 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35108
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50203
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
150 000 € 2142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22389
  • ფართი 70 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m

სიახლეების დაგზავნა