იყიდება - კომერციული ქონება 90 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი ილისია
190 000 €
2111 €/m²
Property 50203 photo 1

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 90 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

The commercial premises are located in the Ilisia area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
250 000 € 230 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38855
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
265 000 € 2650 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37217
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50203
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
160 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24175
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
280 000 € 2545 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10218
  • ფართი 110 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
210 000 € 1304 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60986
  • ფართი 161 m²
  • მანძილი ზღვიდან 230 m
იყიდება
250 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 16373
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა