150 000 €
3061 €/m²
Property 19621 photo 1
Property 19621 photo 2
Property 19621 photo 3

Details

  • წლიური: 2,67%
  • აშენების წელი: 1976
  • დაშორება ზღვიდან: 10000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • სათავსო

აღწერა

იყიდება კომერციული ქონება ფართით 49 კვ.მ in Athens. კომერციული ქონება მდებარეობს 0 დონეებზე. კომერციული ქონება აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად.

We Offer for sale an  commercial property  in the area of Gyzi near super-markets. opposite the school and the church

The property consists of  49 sqm + 22 sqm. store  room and it is leased  in the   price of 450 euros and the contact is being  valid until 10.2029. in which there is noticed that the rantal price is increasing every year for 4% .  

The Property is leased  as a shop of producing bread. and the tenants  are also leasing another apartment ( just near this one ) in where they sell it.

as also kofe.sweats a.o.

An important thing that they are working 7 days per week

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
135 000 € 931 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35509
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
160 000 € 2105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24167
  • ფართი 76 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
195 000 € 150 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49918
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31103
  • ფართი 374 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3200 m
იყიდება
190 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50203
  • ფართი 90 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
150 000 € 3061 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19621
  • ფართი 49 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
130 000 € 317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30402
  • ფართი 409 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
130 000 € 1625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34849
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
127 000 € 2116 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56401
  • ფართი 60 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m

სიახლეების დაგზავნა