730 000 € 690 000 €
8625 €/m²
Property 24676 photo 1
Property 24676 photo 2
Property 24676 photo 3
Property 24676 photo 4
Property 24676 photo 5
Property 24676 photo 6
Property 24676 photo 7
Property 24676 photo 8

Details

  • აშენების წელი: 1983
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 80 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

The apartment is located in the area of Kavouri.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
695 000 € 5696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65652
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
597 000 € 2926 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50958
  • ფართი 204 m²
  • მანძილი ზღვიდან 14000 m
იყიდება
800 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34147
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
850 000 € 6296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58341
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
705 000 € 5507 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65052
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 015 000 € 6766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65336
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
780 000 € 6393 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65771
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა