896 000 €
8784 €/m²
Property 56037 photo 1
Property 56037 photo 2
Property 56037 photo 3
Property 56037 photo 4
Property 56037 photo 5
Property 56037 photo 6
Property 56037 photo 7
Property 56037 photo 8
Property 56037 photo 9
Property 56037 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 250 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 102 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

Also for sale is an apartment of 159 sq’m on the fourth - fifth floor at a price of 2.079.000 euros.

The apartment is located in the center of the Voula area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 200 000 € 13636 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57087
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 2
იყიდება
1 050 000 € 7777 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62306
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
890 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62009
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 4571 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34147
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51896
  • ფართი 2630 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 105 000 € 12556 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64413
  • ფართი 88 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 030 000 € 6688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65335
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
800 000 € 6250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36714
  • ფართი 128 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 200 000 € 9022 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65204
  • ფართი 133 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა