იყიდება - ბინა 240 m² ათენში

საბერძნეთი ატიკა ათენი - ცენტრი
600 000 €
2500 €/m²
Property 50894 photo 1
Property 50894 photo 2
Property 50894 photo 3
Property 50894 photo 4
Property 50894 photo 5
Property 50894 photo 6
Property 50894 photo 7
Property 50894 photo 8
Property 50894 photo 9
Property 50894 photo 10
Property 50894 photo 11
Property 50894 photo 12
Property 50894 photo 13
Property 50894 photo 14
Property 50894 photo 15
Property 50894 photo 16
Property 50894 photo 17
Property 50894 photo 18
Property 50894 photo 19
Property 50894 photo 20
Property 50894 photo 21
Property 50894 photo 22
Property 50894 photo 23
Property 50894 photo 24
Property 50894 photo 25
  • ობიექტის კოდი 50894
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი ბინა
  • ფართი 240 m²
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 139 m²
  • რეგიონი ათენი
  • ადგილი ათენი - ცენტრი (ატიკა)

Details

  • აშენების წელი: 1967
  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 240 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს სართულზე და შედგება ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
530 000 € 4240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65448
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
624 500 € 6643 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65338
  • ფართი 94 m²
  • Rooms 3
იყიდება
550 000 € 4365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52069
  • ფართი 126 m²
  • Rooms 3
იყიდება
670 000 € 3145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3933
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
500 000 € 5154 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56729
  • ფართი 97 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 3508 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41764
  • ფართი 171 m²
  • Rooms 5
იყიდება
584 000 € 6790 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65344
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
იყიდება
536 000 € 6536 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65340
  • ფართი 82 m²
  • Rooms 3
იყიდება
491 000 € 4676 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58952
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 3
იყიდება
525 000 € 3500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44830
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა