36 000 € 31 000 €
33 €/m²
Property 38008 photo 1
Property 38008 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 38 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 915 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 33 000 € 109 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32790
  • ფართი 301 m²
  • მანძილი ზღვიდან 550 m
იყიდება
50 000 € 14 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50364
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 25000 m
იყიდება
40 000 € 35 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56610
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65265
  • ფართი 402 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2 m
იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
36 000 € 31 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38008
  • ფართი 915 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9200 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
49 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48833
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
40 600 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37599
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m

სიახლეების დაგზავნა