50 000 € 33 000 €
91 €/m²
Property 32791 photo 1
Property 32791 photo 2
Property 32791 photo 3
Property 32791 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 520 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 46 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 359 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 310 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39456
  • ფართი 608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56829
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
55 000 € 54 000 € 219 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37123
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
65 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43110
  • ფართი 573 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12500 m
იყიდება
40 600 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37599
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
55 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65361
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
58 000 € 191 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52387
  • ფართი 303 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 31332
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3600 m
იყიდება
64 000 € 16 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57760
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა