Property 56864 photo 1
Property 56864 photo 2
Property 56864 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 59 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1700 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Kato Pines, Elounda, Lasithi region, Crete island, Greece

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
65 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56832
  • ფართი 4125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
55 000 € 33 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43713
  • ფართი 1320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
53 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34137
  • ფართი 438 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
64 000 € 130 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29556
  • ფართი 489 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65413
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 21000 m
იყიდება
70 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42791
  • ფართი 10226 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5600 m
იყიდება
60 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19175
  • ფართი 877 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
43 000 € 193 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42232
  • ფართი 222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
44 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65912
  • ფართი 1255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2100 m
იყიდება
60 000 € 92 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18507
  • ფართი 650 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა