კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 750 m² Larnaka
საბერძნეთი
კვიპროსი
ლარნაკა
180 000 €
240 €/m²
ობიექტის კოდი
37945
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
750 m²
რეგიონი
Larnaka
ადგილი
ლარნაკა (კვიპროსი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
3600 m
მანძილი აეროპორტამდე:
7 km
აღწერა
იყიდება სასტუმრო ფართით 750 კვ.მ. in Larnaka. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
185 000 €
34 €/m²
სასტუმრო 5324 m² Ayia Napa
Ayia Napa
ობიექტის კოდი
52033
ფართი
5324 m²
იყიდება
225 000 €
101 €/m²
სასტუმრო 2221 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
51667
ფართი
2221 m²
იყიდება
150 000 €
286 €/m²
სასტუმრო 524 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
41558
ფართი
524 m²
მანძილი ზღვიდან
2000 m
იყიდება
195 000 €
2 €/m²
სასტუმრო 74249 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
54769
ფართი
74249 m²
იყიდება
180 000 €
5 €/m²
სასტუმრო 35118 m² Paphos
Paphos
ობიექტის კოდი
43765
ფართი
35118 m²
მანძილი ზღვიდან
5000 m
იყიდება
265 000 €
681 €/m²
სასტუმრო 389 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
27189
ფართი
389 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
163 000 €
74 €/m²
სასტუმრო 2183 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
32374
ფართი
2183 m²
მანძილი ზღვიდან
25500 m
იყიდება
180 000 €
84 €/m²
სასტუმრო 2119 m² Nicosia
Nicosia
ობიექტის კოდი
54504
ფართი
2119 m²
იყიდება
220 000 €
180 000 €
139 €/m²
სასტუმრო 1293 m² Limassol
Limassol
ობიექტის კოდი
40527
ფართი
1293 m²
მანძილი ზღვიდან
1500 m
იყიდება
180 000 €
240 €/m²
სასტუმრო 750 m² Larnaka
Larnaka
ობიექტის კოდი
37945
ფართი
750 m²
მანძილი ზღვიდან
3600 m
გამოწერა
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the