იყიდება - სასტუმრო 2183 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
163 000 €
74 €/m²
Property 32374 photo 1
Property 32374 photo 2
Property 32374 photo 3
Property 32374 photo 4
Property 32374 photo 5
Property 32374 photo 6
  • ობიექტის კოდი 32374
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2183 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 25500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 39 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2183 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

Zone: H3
Building Factor: 0.6
Coverage Factor: 0.35
Number of storeys: 2
Height: 8.3 m

Located in Dhoros village. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 321 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59368
  • ფართი 560 m²
იყიდება
170 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56494
  • ფართი 4879 m²
იყიდება
200 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63950
  • ფართი 6021 m²
იყიდება
220 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36765
  • ფართი 864 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
195 000 € 2 €/m²
  • ობიექტის კოდი 54769
  • ფართი 74249 m²
იყიდება
160 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53163
  • ფართი 4701 m²
იყიდება
135 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57621
  • ფართი 7165 m²
იყიდება
150 000 € 286 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41558
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
190 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61330
  • ფართი 3101 m²
იყიდება
164 500 € 313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49151
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 45000 m

სიახლეების დაგზავნა