იყიდება - სასტუმრო 5324 m² Ayia Napa

საბერძნეთი კვიპროსი ფამაგუსტა
185 000 €
34 €/m²
Property 52033 photo 1
Property 52033 photo 2
Property 52033 photo 3
  • ობიექტის კოდი 52033
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 5324 m²
  • რეგიონი Ayia Napa
  • ადგილი ფამაგუსტა (კვიპროსი)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5324 კვ.მ. in Agia Napa.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25714
  • ფართი 1253 m²
იყიდება
210 000 € 704 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53062
  • ფართი 298 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
215 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57545
  • ფართი 13713 m²
იყიდება
225 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51667
  • ფართი 2221 m²
იყიდება
257 050 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25685
  • ფართი 1204 m²
იყიდება
160 000 € 23 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52691
  • ფართი 6820 m²
იყიდება
239 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25679
  • ფართი 972 m²
იყიდება
180 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58828
  • ფართი 11299 m²
იყიდება
250 000 € 478 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39901
  • ფართი 523 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
155 000 € 6 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57622
  • ფართი 23592 m²

სიახლეების დაგზავნა