195 000 €
2 €/m²
Property 54769 photo 1
Property 54769 photo 2
Property 54769 photo 3

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 74249 კვ.მ. in Larnaka.

Fields in Choirokoitia, Larnaca. The property are three adjacent fields in Choirokoitia. They are located 1,4km of Agios Theodoros village. They have a total land area of 74,249sqm.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
200 000 € 365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42291
  • ფართი 547 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
265 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27189
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
164 500 € 313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49151
  • ფართი 524 m²
  • მანძილი ზღვიდან 45000 m
იყიდება
245 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58699
  • ფართი 12444 m²
იყიდება
270 000 € 409 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26338
  • ფართი 660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
180 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57542
  • ფართი 10034 m²
იყიდება
195 000 € 5 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58733
  • ფართი 38129 m²
იყიდება
160 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51686
  • ფართი 8802 m²
იყიდება
200 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63950
  • ფართი 6021 m²
იყიდება
190 000 € 61 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61330
  • ფართი 3101 m²

სიახლეების დაგზავნა