იყიდება - სასტუმრო 2221 m² Nicosia

საბერძნეთი კვიპროსი ნიქოზია
225 000 €
101 €/m²
Property 51667 photo 1
Property 51667 photo 2
Property 51667 photo 3
Property 51667 photo 4
  • ობიექტის კოდი 51667
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2221 m²
  • რეგიონი Nicosia
  • ადგილი ნიქოზია (კვიპროსი)

Details

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2221 კვ.მ. in Nicosia.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
239 000 € 245 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25679
  • ფართი 972 m²
იყიდება
257 050 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25685
  • ფართი 1204 m²
იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25714
  • ფართი 1253 m²
იყიდება
267 550 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25715
  • ფართი 1255 m²
იყიდება
265 000 € 681 €/m²
  • ობიექტის კოდი 27189
  • ფართი 389 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
324 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46357
  • ფართი 31773 m²
იყიდება
250 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46483
  • ფართი 9309 m²
იყიდება
225 000 € 101 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51667
  • ფართი 2221 m²
იყიდება
215 000 € 15 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57545
  • ფართი 13713 m²
იყიდება
245 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58699
  • ფართი 12444 m²

სიახლეების დაგზავნა