Property 47006 photo 1
Property 47006 photo 2
Property 47006 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 648 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 33 000 € 91 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32791
  • ფართი 359 m²
  • მანძილი ზღვიდან 520 m
იყიდება
68 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52386
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3300 m
იყიდება
50 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34571
  • ფართი 468 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
60 000 € 98 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39456
  • ფართი 608 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37925
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 19700 m
იყიდება
60 000 € 576 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43131
  • ფართი 104 m²
  • მანძილი ზღვიდან 49 m
იყიდება
70 000 € 71 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45797
  • ფართი 982 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56828
  • ფართი 3999 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
49 000 € 122 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48833
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
48 000 € 115 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34136
  • ფართი 416 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m

სიახლეების დაგზავნა