იყიდება - სასტუმრო 2102 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
794 556 €
378 €/m²
Property 23403 photo 1
Property 23403 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23403
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 2102 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2102 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 630 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
780 000 € 760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32523
  • ფართი 1026 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
850 000 € 263 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40530
  • ფართი 3222 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²
იყიდება
1 090 000 € 1216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53112
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
794 556 € 378 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23403
  • ფართი 2102 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
790 000 € 1433 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32321
  • ფართი 551 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
750 000 € 143 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28896
  • ფართი 5217 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
1 000 000 € 178 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35997
  • ფართი 5600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
850 000 € 816 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25555
  • ფართი 1041 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა