იყიდება - სასტუმრო 911 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
530 000 €
581 €/m²
Property 45858 photo 1
Property 45858 photo 2
Property 45858 photo 3
  • ობიექტის კოდი 45858
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 911 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 911 კვ.მ. in Limassol.

Plot for sale in Agios Athanasios area.

NO VAT.

 

Zone Kα9

Building - 40% = 911 x 0.40 = 364.4m²

Coverage - 25% = 1065 x 0.25 = 127.7m² 

Number of floors = 2

Building height = 10 m 

A building permit has been obtained for:
Σ.Δ. = 323.3 m2
BASEMENT = 220.3 m²
Roof garden = 207.2 m²
Σ.Καλ. = 123.2 m2
Covered terraces on the ground floor = 57.44 m²
Covered roof terraces = 22 m²

 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
700 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57539
  • ფართი 13676 m²
იყიდება
690 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48539
  • ფართი 6261 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
755 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61780
  • ფართი 18712 m²
იყიდება
530 000 € 740 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51665
  • ფართი 716 m²
იყიდება
440 000 € 696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 26337
  • ფართი 632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
735 000 € 184 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53126
  • ფართი 3986 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
745 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61781
  • ფართი 14650 m²
იყიდება
575 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 55918
  • ფართი 25419 m²
იყიდება
468 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52744
  • ფართი 16389 m²
იყიდება
570 350 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23396
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m

სიახლეების დაგზავნა