Property 37577 photo 1
Property 37577 photo 2
Property 37577 photo 3
Property 37577 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 9900 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 1000 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 240 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62271
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
150 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63283
  • ფართი 1968 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 52550
  • ფართი 1600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
128 000 € 123 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42231
  • ფართი 1034 m²
  • მანძილი ზღვიდან 280 m
იყიდება
200 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50156
  • ფართი 2150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
140 000 € 132 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65485
  • ფართი 1060 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50127
  • ფართი 4050 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11600 m
იყიდება
175 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56752
  • ფართი 5350 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
115 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62016
  • ფართი 5343 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63847
  • ფართი 2922 m²
  • მანძილი ზღვიდან 740 m

სიახლეების დაგზავნა