Property 63283 photo 1
Property 63283 photo 2
Property 63283 photo 3
Property 63283 photo 4
Property 63283 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 290 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 13 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1968 კვ.მ. in Crete.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 400 კვ.მ.

For Sale: Plot of Land – 1,968 sq.m.

  • Legally buildable according to standard regulations
  • Minimum required size for buildability: 300 sq.m.
  • Maximum building coverage: 70%
  • Building coefficient (FAR): tiered (1.6×100 + 0.8×100 + 0.6×100...)
  • Maximum building height: 7.5 meters
  • Maximum allowed building area (for residential use): 400 sq.m.
  • Number of floors: 2

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65428
  • ფართი 6086 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6200 m
იყიდება
150 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43087
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
160 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41186
  • ფართი 4166 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1800 m
იყიდება
205 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59117
  • ფართი 2035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6500 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52085
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4800 m
იყიდება
140 000 € 248 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65313
  • ფართი 564 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 43300
  • ფართი 3484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m

სიახლეების დაგზავნა