Property 56752 photo 1
Property 56752 photo 2
Property 56752 photo 3
Property 56752 photo 4
Property 56752 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7500 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 7 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 5350 კვ.მ. in Crete.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. აშენების პერსპექტივით 186 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
216 000 € 185 000 € 102 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50298
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
150 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41628
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m
იყიდება
150 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49099
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
180 000 € 243 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44617
  • ფართი 740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
210 000 € 161 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42952
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
192 000 € 181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 44358
  • ფართი 1055 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
200 000 € 86 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51207
  • ფართი 2300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
235 000 € 44 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52112
  • ფართი 5321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
225 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39767
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
150 000 € 197 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56977
  • ფართი 758 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m

სიახლეების დაგზავნა