200 000 €
93 €/m²
Property 50156 photo 1
Property 50156 photo 2
Property 50156 photo 3
Property 50156 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2150 კვ.მ. in Crete. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
267 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36637
  • ფართი 11085 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
269 000 € 371 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39778
  • ფართი 725 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
170 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56710
  • ფართი 6669 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
240 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51038
  • ფართი 30000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
259 000 € 984 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65353
  • ფართი 263 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
192 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46924
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2900 m
იყიდება
290 000 € 207 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65314
  • ფართი 1395 m²
  • მანძილი ზღვიდან 72 m
იყიდება
280 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38534
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
189 000 € 414 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65882
  • ფართი 456 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2300 m
იყიდება
267 000 € 59 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42038
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m

სიახლეების დაგზავნა