Property 50127 photo 1
Property 50127 photo 2
Property 50127 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 11600 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4050 კვ.მ. in Crete. აშენების პერსპექტივით 190 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 13 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50410
  • ფართი 9000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 650 m
იყიდება
102 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48429
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
110 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47187
  • ფართი 1285 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1114 m
იყიდება
150 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62015
  • ფართი 6786 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
139 000 € 139 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63269
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 450 m
იყიდება
159 000 € 106 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51499
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3800 m
იყიდება
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43591
  • ფართი 4071 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
120 000 € 171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43089
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 90 m
იყიდება
140 000 € 187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57456
  • ფართი 748 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
105 000 € 26 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64280
  • ფართი 4033 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2470 m

სიახლეების დაგზავნა