1 200 000 €
112 €/m²
Property 48669 photo 1
Property 48669 photo 2
Property 48669 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 1500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 60 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10632 კვ.მ. in Limassol. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Zone: Ka11
Building Factor: 0.2
Coverage Factor: 0.15
Number of storeys: 2
Height: 10 m

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 007 000 € 559 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56082
  • ფართი 1800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1900 m
იყიდება
1 250 000 € 254 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24047
  • ფართი 4920 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
1 750 000 € 344 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40838
  • ფართი 5087 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m
იყიდება
1 000 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32180
  • ფართი 3200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
1 600 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56124
  • ფართი 1600 m²
იყიდება
1 200 000 € 112 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48669
  • ფართი 10632 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 190 250 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56540
  • ფართი 1035 m²
  • მანძილი ზღვიდან 630 m
იყიდება
1 500 000 € 174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46532
  • ფართი 8607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 320 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32366
  • ფართი 4683 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m

სიახლეების დაგზავნა