იყიდება - სასტუმრო 8194 m² Paphos

საბერძნეთი კვიპროსი პაფოსი
1 300 000 €
158 €/m²
Property 24911 photo 1
Property 24911 photo 2
  • ობიექტის კოდი 24911
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 8194 m²
  • რეგიონი Paphos
  • ადგილი პაფოსი (კვიპროსი)

Details

  • მანძილი აეროპორტამდე: 35 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 8194 კვ.მ. in Paphos. აშენების პერსპექტივით 490 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

Water & electricity supply is nearby to the plot. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 500 000 € 172 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42045
  • ფართი 8696 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
1 600 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56124
  • ფართი 1600 m²
იყიდება
1 300 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53139
  • ფართი 40135 m²
იყიდება
1 100 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32207
  • ფართი 3625 m²
  • მანძილი ზღვიდან 950 m
იყიდება
1 500 000 € 146 €/m²
  • ობიექტის კოდი 28895
  • ფართი 10257 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2600 m
იყიდება
1 200 000 € 1 000 000 € 83 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37033
  • ფართი 11914 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46532
  • ფართი 8607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 500 000 € 897 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40660
  • ფართი 1672 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 475 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25601
  • ფართი 16639 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
1 090 000 € 1216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53112
  • ფართი 896 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1400 m

სიახლეების დაგზავნა