800 000 €
6897 €/m²
Property 36956 photo 1
Property 36956 photo 2
Property 36956 photo 3
Property 36956 photo 4
Property 36956 photo 5
Property 36956 photo 6
Property 36956 photo 7
Property 36956 photo 8
Property 36956 photo 9
Property 36956 photo 10
Property 36956 photo 11

Details

  • აშენების წელი: 1999
  • რემონტის წელი: 2014
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 11 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 116 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in the area of Glyfada. 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 030 000 € 6688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65335
  • ფართი 154 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 7857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64114
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
910 000 € 7459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64957
  • ფართი 122 m²
  • Rooms 4
იყიდება
765 000 € 8315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58415
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
715 000 € 5500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64856
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
670 000 € 3145 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3933
  • ფართი 213 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 080 000 € 11739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58417
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 3
იყიდება
745 000 € 4656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34315
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 3
იყიდება
685 000 € 13173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64129
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა