Property 34315 photo 1
Property 34315 photo 2
Property 34315 photo 3
Property 34315 photo 4
Property 34315 photo 5
Property 34315 photo 6
Property 34315 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1975
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 20 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 49 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 160 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Pireas area 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
950 000 € 7251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64741
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 100 000 € 7857 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64114
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
950 000 € 5757 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52988
  • ფართი 165 m²
  • Rooms 4
იყიდება
745 000 € 4656 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34315
  • ფართი 160 m²
  • Rooms 3
იყიდება
880 000 € 6717 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62389
  • ფართი 131 m²
  • Rooms 5
იყიდება
900 000 € 10843 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64234
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
800 000 € 6896 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36956
  • ფართი 116 m²
  • Rooms 4
იყიდება
600 000 € 5454 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57679
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3
იყიდება
896 000 € 8784 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56037
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა