260 000 €
553 €/m²
Property 38716 photo 1

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 11000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 37 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 470 კვ.მ. in Athens.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი.

The plot is located in Kamatero

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
260 000 € 180 000 € 357 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5000
  • ფართი 504 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
265 000 € 387 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8291
  • ფართი 684 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
260 000 € 909 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10248
  • ფართი 286 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
280 000 € 270 000 € 450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10249
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
246 000 € 1430 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12355
  • ფართი 172 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
320 000 € 1391 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20318
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
260 000 € 2080 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21242
  • ფართი 125 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
300 000 € 296 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21330
  • ფართი 1012 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
270 000 € 1084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25225
  • ფართი 249 m²
იყიდება
230 000 € 842 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25227
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა