Property 36328 photo 1
Property 36328 photo 2
Property 36328 photo 3

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 7 km

აღწერა

There is offered for sale a listed building of total area 300 sq.m located in Marina Zeas ( prestigious  part of Pireas district ) 

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 1554 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35235
  • ფართი 193 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9500 m
იყიდება
299 000 €
  • ობიექტის კოდი 36656
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m
იყიდება
300 000 € 280 000 € 1696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39077
  • ფართი 165 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
253 000 € 1150 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64665
  • ფართი 220 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12200 m
იყიდება
195 000 € 475 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36894
  • ფართი 410 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
300 000 € 1200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48615
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15000 m
იყიდება
210 000 € 700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36328
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
250 000 € 1470 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41130
  • ფართი 170 m²
  • მანძილი ზღვიდან 16000 m
იყიდება
230 000 € 1586 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32132
  • ფართი 145 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m

სიახლეების დაგზავნა