კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 145 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
230 000 €
1586 €/m²
ობიექტის კოდი
32132
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
145 m²
მიწის ნაკვეთის ფართი
145 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
დაშორება ზღვიდან:
11000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
3 km
აღწერა
Location: Kipseli (center)
Specifications and facilities:
The building consists of two levels, with the commercial store on the ground-floor, an apartment on the 1st floor.
Provides possibility for construction of 5 storey building
Needs renovation
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
230 000 €
1586 €/m²
შენობა 145 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32132
ფართი
145 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
300 000 €
280 000 €
1696 €/m²
შენობა 165 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
39077
ფართი
165 m²
მანძილი ზღვიდან
6000 m
იყიდება
245 000 €
569 €/m²
შენობა 430 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14764
ფართი
430 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
300 000 €
1200 €/m²
შენობა 250 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
48615
ფართი
250 m²
მანძილი ზღვიდან
15000 m
იყიდება
253 000 €
1150 €/m²
შენობა 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64665
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
12200 m
იყიდება
325 000 €
1710 €/m²
შენობა 190 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34866
ფართი
190 m²
მანძილი ზღვიდან
8600 m
იყიდება
299 000 €
შენობა ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36656
ფართი
0 m²
მანძილი ზღვიდან
13000 m
იყიდება
210 000 €
700 €/m²
შენობა 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36328
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
325 000 €
1805 €/m²
შენობა 180 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
34874
ფართი
180 m²
მანძილი ზღვიდან
9000 m
იყიდება
300 000 €
1554 €/m²
შენობა 193 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
35235
ფართი
193 m²
მანძილი ზღვიდან
9500 m
Anton Barabas
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the