კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - შენობა 280 m² ათენში
საბერძნეთი
ატიკა
ათენი - ცენტრი
ათენი - ცენტრი - ცენტრი
170 000 €
150 000 €
536 €/m²
ობიექტის კოდი
37124
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
შენობა
ფართი
280 m²
რეგიონი
ათენი
ადგილი
ატიკა (საბერძნეთი) | ათენი - ცენტრი - ცენტრი (ათენი - ცენტრი)
Details
სართულების რაოდენობა:
3
აშენების წელი:
1970
რემონტის წელი:
1990
ოთახების რაოდენობა:
9
Levels:
3
Bathrooms:
2
Bedrooms:
6
WCs:
2
დაშორება ზღვიდან:
11000 m
მანძილი აეროპორტამდე:
37 km
სერვისი
სათავსო
აღწერა
The building is located in Platia Amerikis area
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
230 000 €
1586 €/m²
შენობა 145 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
32132
ფართი
145 m²
მანძილი ზღვიდან
11000 m
იყიდება
250 000 €
1470 €/m²
შენობა 170 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
41130
ფართი
170 m²
მანძილი ზღვიდან
16000 m
იყიდება
253 000 €
1150 €/m²
შენობა 220 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
64665
ფართი
220 m²
მანძილი ზღვიდან
12200 m
იყიდება
170 000 €
150 000 €
535 €/m²
შენობა 280 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
37124
ფართი
280 m²
Rooms
9
იყიდება
210 000 €
700 €/m²
შენობა 300 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36328
ფართი
300 m²
მანძილი ზღვიდან
100 m
იყიდება
245 000 €
569 €/m²
შენობა 430 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
14764
ფართი
430 m²
მანძილი ზღვიდან
10000 m
იყიდება
195 000 €
475 €/m²
შენობა 410 m² ათენი
ათენი
ობიექტის კოდი
36894
ფართი
410 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
Aydan Iskenderova
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the