იყიდება - სასტუმრო 823 m² Limassol

საბერძნეთი კვიპროსი ლიმასოლი
296 280 €
360 €/m²
Property 23399 photo 1
Property 23399 photo 2
  • ობიექტის კოდი 23399
  • იყიდება, ქირავდება იყიდება
  • ტიპი სასტუმრო
  • მიწის ნაკვეთის ფართი 823 m²
  • რეგიონი Limassol
  • ადგილი ლიმასოლი (კვიპროსი)

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 48 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 823 კვ.მ. in Limassol. აშენების პერსპექტივით 246 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
319 000 € 612 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63674
  • ფართი 521 m²
იყიდება
358 000 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23398
  • ფართი 895 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
310 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25599
  • ფართი 2788 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
335 000 € 251 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58818
  • ფართი 1332 m²
იყიდება
315 000 € 418 €/m²
  • ობიექტის კოდი 53057
  • ფართი 752 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
245 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58699
  • ფართი 12444 m²
იყიდება
410 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58760
  • ფართი 9378 m²
იყიდება
414 800 € 400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23385
  • ფართი 1037 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
320 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58723
  • ფართი 31952 m²
იყიდება
355 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58617
  • ფართი 18517 m²

სიახლეების დაგზავნა