Property 57843 photo 1
Property 57843 photo 2
Property 57843 photo 3
Property 57843 photo 4
Property 57843 photo 5
Property 57843 photo 6
Property 57843 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2002
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 350 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 36 km

სერვისი

  • ლიფტი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 86 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი.

The apartment is located in Kallithea, five minutes walk from the cultural center Stavros Niarchos.

Bank property.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
270 000 € 7297 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65357
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
250 000 € 7142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65919
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 6170 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65358
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
290 000 € 3411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65145
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
270 000 € 6750 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65348
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 2468 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66047
  • ფართი 79 m²
  • Rooms 3
იყიდება
295 000 € 4402 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65303
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
263 000 € 5977 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65216
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
320 000 € 4266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65385
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
297 000 € 3300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65614
  • ფართი 90 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა