400 000 €
3636 €/m²
Property 54646 photo 1
Property 54646 photo 2
Property 54646 photo 3
Property 54646 photo 4
Property 54646 photo 5

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2006
  • დაშორება ზღვიდან: 25 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 110 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 0 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

Business for sale in Rethymno, Crete.

On a plot of 400 sq.m. property for sale with car care license. The property is given together with the equipment of the business which works normally. The business is profitable and has a standard clientele. The area has been divided, one area being an office and the other 2 for car washing and care. Total area of the property is 110 sq.m. and has outdoor spaces of another 100 sq.m.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
450 000 € 427 000 € 1059 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38411
  • ფართი 403 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
363 000 € 2016 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36957
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
370 000 € 1355 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42780
  • ფართი 273 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5700 m
იყიდება
400 000 € 1568 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39130
  • ფართი 255 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
440 000 € 420 000 € 954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45972
  • ფართი 440 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1100 m
იყიდება
499 000 € 3514 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41752
  • ფართი 142 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
540 000 € 450 000 € 880 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49214
  • ფართი 511 m²
  • მანძილი ზღვიდან 835 m
იყიდება
490 000 € 907 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43637
  • ფართი 540 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
500 000 € 666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41550
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
450 000 € 809 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35842
  • ფართი 556 m²
  • მანძილი ზღვიდან 26000 m

სიახლეების დაგზავნა