Property 37734 photo 1
Property 37734 photo 2
Property 37734 photo 3
Property 37734 photo 4
Property 37734 photo 5
Property 37734 photo 6
Property 37734 photo 7
Property 37734 photo 8
Property 37734 photo 9
Property 37734 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • Levels: 2
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 8100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 8 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ვილა ფართით 2000 კვ.მ in Crete. ვილა მდებარეობს 2 დონეებზე. ვილა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ავტოფარეხი.

For sale a 2000 sqm feed factory, structured substation and a powerplant substation. With 2 packing machines and 3 production lines of up to 50 tons of pellets, 120 tons of mix per day and unlimited tare sales, 8000 tons of bulk storage and warehouses, 1,000 tons in sacks. With trucks, folklifts, loaders, etc. 400 sqm building with permits with 2 refrigerated chambers with a capacity of 400 tons of refrigeration, with packing station, 2 ramps with bellows, 60 sqm offices, inox racks etc. Also, outdoor paved areas of 6000 sq.m. There is pre-aproved loan financing by the bank at 100% of the amount of the expenditure

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
3 500 000 € 3 199 000 € 4265 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11897
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
4 300 000 € 14333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47764
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
3 500 000 € 823 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39276
  • ფართი 4250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4900 m
იყიდება
4 600 000 € 6084 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51475
  • ფართი 756 m²
  • Rooms 12
იყიდება
4 250 000 € 2125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37734
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8100 m
იყიდება
5 000 000 € 16666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41627
  • ფართი 300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 390 m
იყიდება
4 170 000 €
  • ობიექტის კოდი 41894
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 790 m
იყიდება
3 500 000 € 1250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23636
  • ფართი 2800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა